معرفی ایزوگام بام گستر

در این مقاله به معرفی ایزوگام بام گستر با کد 117 که رتبه اول واحدهای تولید عایق رطوبتی در شهرک صنعتی ایزوگام دلیجان را دارا می‌باشد می‌پردازیم.

شرکت ایزوگام بام گستر دلیجان در سال 1375 کارخانه خود با ظرفیت تولید پنج میلیون متر مربع عایق رطوبتی مخصوص پشت بام تاسیس کرد و یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات عایق کاری (ایزوگام ) ،مشتقات پلیمری و تولید کننده الیاف پلی استر با پیش از دو دهه سابقه تولید در ایران می‌باشد.

در این راستا با استفاده از تجارب وتخصص مدیران و باهمكاری كارشناسان مجرب این رشته و بهره مندی از مجهزترین آزمایشگاه کنترل مواد اولیه از جمله قیر و تیشو توانسته است با دریافت استاندارد ملی ایران بابت کیفیت تولیدی محصولات عایق کاری و گواهینامه‌های بین المللی محصولات این شرکت را در لیست پر مصرف‌ترین عایقهای رطوبتی در سطح کشور قرار داده است .


محصولات تولیدی شرکت ایزوگام بام گستر

۱- ایزوگام
        الف- ایزوگام با روکش فویلدار
        ب- ایزوگام ساده

۲- الیاف پلی استر
۳- پلی استر سوزنی
۴- تیشو


افتخارات شرکت بام گستر دلیجان

۱- دریافت نشان استاندارد ملی ایران در سال 1380
۲- دارای گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد( 2000 :ISO 9001 ) در سال 1380
۳- یکی از بزرگترین تولید کنندگان عایقهای رطوبتی نوع A درایران
۴- نشان استاندارد اتحادیه اروپا CE
۵- صادر کننده نمونه سال 1392

شرکت بام گستر با تاسیس مرکز سمانه دلیجان و دبیرستان نمونه دولتی بهشت علاه بر فعالیت تولیدی عایق رطوبتی در زمینه فرهنگی نیز دارای سابقه درخشان می‌باشد همچنین به دلیل مناسب بودن قیمت ایزوگام تولیدی و دارا بودن نماینده‌های نصب و فروش ایزوگام در سرتاسر کشور جایگاه مناسبی در بین مشتریان و مصرف کنندگان عایق رطوبتی دارد.