ایزوگام

  • /
  • خدمات
ایزوگام

شرکت ایران ایزوگام یکی از شرکتهای فروش و نصب ایزوگام و عایقهای رطوبتی در تهران می باشد که به طور جدی کار خود را دنبال می کند. این شرکت با فروش ایزوگامهای شرکتهای معتبر تولید کننده ایزوگام و همچنین نصب بهترین ایزوگامها به روش اصولی و فنی رضایت مشتریان را به همراه دارد. شرکت ایران ایزوگام آمادگی همکاری با مشتریان ایزوگام و عایق های رطوبتی را دارد.

 

تعریف ایزوگام (عایق رطوبتی پیش ساخته)

ایزوگام فراورده‌ای نفتی و لایه‌ای محافظ است كه به دلیل خاصیت الاستیكی و مقاومت در برابر نفوذ آب وسبکی آن به عنوان پوشش دهنده برای عایق كردن سطوح مختلف مانند پشت بام، سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه، پی ساختمان، استخر، کانالهای آبیاری، مخازن آب، پل‎های هوایی، پارکینگهای طبقاتی، مرغداری‎ها، دامداریها، لوله‎های انتقال آب، گاز و نفت، شیروانی و ایرانت، سرد خانه، لکه گیری و غیره در برابر نفوذ آب به کار می‌رود.

 

مزایای ایزوگام

استفاده از ایزوگام در ساختمان فواید بسیاری دارد. اگر جنس ایزوگام استفاده شده در ساختمان استاندارد باشد و ایزوگام بصورت اصولی نصب شده باشد این اطمینان وجود خواهد داشت که ساختمان از بابت نفوذ آب ایمن باشد. برخی از فواید و مزایای استفاده از ایزوگام عبارت است از

  • سبك بودن به مقدار حدود ۴ كیلوگرم در هرمتر مربع
  • مقاوم در برابر گرما تا ۱۲۰ + و در برابر سرما تا ۵- درجه سانتیگراد
  • قابلیت انعطاف
  • به علت برخورداری از لایه پلیاستر در مقابل فشارهای احتمالی از انبساط و انقباض مقاوم میباشد
  • در کوتاه مدت دچار پوسیدگی و شكستگی نمی‎شود
  • عایق با روكش آلومینیوم حدود %۸۵ از نور و حرارت را منعكس می‎كند
  • به برف‌روبی نیاز ندارد.

 

اجرا و نصب ایزوگام

اگر می خواهد از ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی استفاده کنید باید توجه داشته باشید که کیفیت ایزوگام مصرفی خوب باشد. ایزوگام بی کیفیت پس از مدتی کاربرد خود را از دست خواهد داد و باعث ایجاد مشکل خواهد شد. همچنین نصب ایزوگام نیز باید به صورت اصولی اجرا شود. اگر نصب ایزوگام به صورت غیراصولی انجام شود پس از مدتی کنده می شود. برای این کار بهتر است از افراد با تجربه و متخصص استفاده شود. بهترین زمان برای اجرای ایزولاسیون بام پس از انجام شیب‌بندی و دورچینی و كلیه كارهای ساختمانی بالای بام می‎باشد. ولی در مورد سرویس‌های بهداشتی پس از انجام تاسیسات برق و مكانیكی و شیب‌بندی كف‌ها، باید انجام شود و پس از تست بلافاصله روی آن با ملات پوشانده شود.

شرکت ایران ایزوگام برای نصب ایزوگام از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه نصب ایزوگام استفاده می کند تا کار نصب ایزوگام به درستی انجام شده و هیچ اشکالی در کار به وجود نیاید. نیروهای این شرکت دارای تخصص و تجربه بسیار در زمینه نصب ایزوگام و عایق های رطوبتی می باشند و هرآنچه برای نصب ایزوگام مورد نیاز باشید را دارا می باشند. این شرکت آمادگی نصب ایزوگام سقف و عایق رطوبتی، نصب ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام، نصب ایزوگام پی ساختمان، ایزوگام کاری گلخانه و باغچه، عایق کاری سوله و سالن های بزرگ، نصب ایزوگام دیوار و بدنه ساختمان، ایزوگام کاری معابر و کانالهای آب، نوسازی ایزوگام کهنه و ترمیم ایزوگام، نصب ایزوگام شیروانی، نصب و فروش ایزوگام شرکتهای معتبر، نصب ایزوگام روی ایزوگام قدیمی، نصب ایزوگام بدنه با دستگاه مخصوص، تخمین هزینه ایزوگام، فروش ایزوگام با کیفیت را دارد.

 

ایران ایزوگام

شرکت ایران ایزوگام تمام تلاش خود را برای رضایت مشتریان به کار گرفته است. این شرکت با استفاده از ایزوگام با کیفیت و استاندارد شرکت های معروف ایزوگام و همچنین اجرای کار به صورت اصولی و فنی کار خود را ضمانت می کند. شرکت ایران ایزوگام آمادگی خود را در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز، جهت انجام بازدید و مشاوره رایگان خدمات عایق کاری و ایزولاسیون (ایزوگام ) بصورت تلفنی، حضوری و حتی اینترنتی اعلام می‎دارد. متخصصین ما به تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما مشتریان به کار گرفته اند.

 

استفاده از ایزوگام استاندارد

شرکت ایران ایزوگام این افتخار را دارد که با دارا بودن کیفیت کار و استفاده از مواد با کیفیت رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد. این شرکت با استفاده از ایزوگام استاندارد و با کیفیت و ایزوگام شرکت های معتبر تولید کننده ایزگام در کشور نظیر ایزوگام دلیجان، ایزوگام بام گستر، ایزوگام شرق، ایزوگام بام گام عایق و ... تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری به کار گرفته است. شرکت ایران ایزوگام به هیچ وجه از ایزوگام های بی کیفیت و غیر استاندارد استفاده نمی کند. اجرای مناسب کار یکی از اهداف اصلی این شرکت است.

 

نصب ایزوگام و عایقهای رطوبتی در تهران، البرز و قم

شرکت ایران ایزوگام تمام تلاش خود را برای اجرای اصولی کار و جلب رضایت مشتری به کار گرفته است. این شرکت خدمات خود را در تمام مناطق استان تهران، البرز و قم به مشتریان عزیز ارائه می دهد. خدماتی از قبیل نصب ایزوگام، اجرا و نصب عایق های رطوبتی ، قیرگونی، آسفالت کاری و ... .