کشف ایزوگام تقلبی در مرودشت

با اطلاع رسانی دقیق و به موقع شهروندان به پلیس در شهرستان "مرودشت" استان فارس 3 هزار و 420  متر عایق رطوبتی تقلبی در این شهرستان کشف شد.

به گزارش سایت ایران ایزوگام فرمانده انتظامي شهرستان "مرودشت" گفت: ماموران پاسگاه انتظامی "تخت جمشید" از طریق اهالی یکی از روستاهای اطراف شهرستان، از فعالیت فردی به نام " ج – ب" در زمینه تولید و فروش ایزوگام تقلبی مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ دوم "دلاور القاصی مهر" افزود: ماموران پس از بررسی های لازم از طریق منابع محلی، مکان فعالیت متهم "ج – ب" را  که مشغول تولید محصولات عایق کاری غیر استاندارد بوده را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی اقدام به بازرسی از آن محل كردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از محل تعداد 342 حلقه ی 10 متری ایزوگام غیر استاندارد که نام یکی از شرکت های تولید ایزوگام دلیجان را بر روی محصولات خود حک كرده بود، کشف و "ج – ب" دستگیر و پس از تشکیل  پرونده مقدماتی جهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد. همچنین ارزان بودن قیمت ایزوگام این واحد تقلبی باعث گمراهی ساکنین مرودشت و افتادن در دام این کلاه بردار شده بود.

منبع: وبسایت مرودشت نا