نمایندگی ایزوگام فروشی در سنندج طعمه حریق شد

مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج از انفجار کپسول گاز مایع و آتش سوزی در یک دفتر نمایندگی ایزوگام فروشی واقع در بلوار معلم خبر داد.

 

به گزارش شرکت ایران ایزوگام به نقل از روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج، مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج با بیان اینکه انفجار کپسول گازمایع حادثه آفرید،گفت: عصر دیروز خبر انفجار کپسول گاز در دفتر نمایندگی ایزوگام فروشی از طریق سامانه ۱۲۵ به ما اطلاع داده شد. و بلا فاصله آتش نشانان  ایستگاه شماره یک این سازمان به محل حادثه اعزام شده وعملیات اطفا حریق را آغازکردند.


نگهداری کپسول جهت عایق کاری

وی در خصوص چگونگی وقوع حادثه اظهار داشت: در این مغازه که دفتر نمایندگی ایزوگام فروشی بود چندین کپسول گاز مایع برای عایق کاری و نصب ایزوگام نگهداری شده بود که نشت یکی ازکپسول ها و همچنین اتوماتیک کردن یخچال این دفتر باعث انفجار مهیب وآتش سوزی مغازه شده بود.

 

سرایت آتش به گونی و ایزوگام ها

انفجار این کپسول باعث شد آتش سریعاً به گونی ها و ایزوگام موجود در این مغازه سرایت کند وآتش سوزی گسترده ای بوجود آورد. ولی با حضور بموقع و تلاش آتش نشانان مانع از سرایت آتش به مغازه های مجاورشدیم وخوشبختانه آتش سوزی بطور کامل مهار شد.


مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد : خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت ولی در پی این آتش سوزی خسارت زیادی به مغازه وارد شده است.

منبع:خبرگزاری مهر