تعویض ایزوگام کهنه و قدیمی

معمولا برای عایق کاری سقف ساختمان از ایزوگام استفاده می شود. ایزوگام سقف پس از مدتی کهنه می شود از بین می رود و باید آنرا تعویض یا در صورت امکان ترمیم کرد. یکی از خدمات شرکت ایران ایزوگام تعویض ایزوگام قدیمی و کهنه می باشد. نکته مهمی که در مورد تعویض ایزوگام قدیمی وجود دارد روش کار است. اگر کار تعویض ایزوگام به خوبی انجام شود هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. با تعویض ایزوگام کهنه و نوسازی آن، عایق رطوبتی ساختمان مانند روز اول خواهد شد.

 

تعویض ایزوگام کهنه

ایزوگام مصرفی پس از مدتی کهنه می شود و کارایی خود را از دست می دهد. در این صورت باید ایزوگام کهنه را تعویض کرد تا رطوبت به ساختمان صدمه وارد نکند. برای تعویض ایزوگام کهنه باید از افراد یا شرکتهای با تجربه در زمینه ایزوگام استفاده کرد. افراد متخصص در نصب ایزوگام می توانند این کار را به خوبی انجام دهند. افراد کم تجربه و تازه کار ممکن است در اجرای کار مشکلی ایجاد کنند و به نتیجه کار صدمه وارد شود. در این صورت عایق رطوبتی ساختمان به خوبی عمل نخواهد کرد و ممکن است رطوبت وارد ساختمان شود. شرکت ایران ایزوگام برای نصب و تعویض ایزوگام از افراد با تجربه و حرفه ای در کار استفاده می کند و کار خود را با ضمانت انجام می دهد.

 

لزوم تعویض ایزوگام کهنه

با گذشت زمان ایزوگام کیفیت خود را از دست می دهد و دیگر کارایی عایق را ندارد. در این صورت نیاز است ایزوگام کهنه تعویض شود. اگر ایزوگام کهنه تعویض نشود با ریزش باران و آب، رطوبت وارد ساختمان می شود و دیوارهای و سقف ساختمان را از بین خواهد برد. این مشکل پس از مدتی باعث تخریب ساختمان می شود. برای جلوگیری از تخریب ساختمان و نفوذ رطوبت به داخل ساختمان باید ایزگام کهنه و آسیب دیده را تعویض و یا ترمیم کرد. شرکت ایران ایزوگام با  استفاده از مواد با کیفیت و نیروهای حرفه ای کار خود را انجام می دهد. ما نصب و تعویض ایزوگام سقف را تقبل می کنیم. این شرکت توانایی نصب ایزوگام در تمام مکانها و ساختمان ها را دارد.

 

شرکت ایران ایزوگام

شرکت ایران ایزوگام نیروهای متخصص و حرفه ای خود را برای نصب ایزوگام به کار گرفته است. ما با استفاده از بهترین ایزوگام کاران اقدام به نصب ایزوگام می کنیم و این اطمینان را به مشتری می دهیم که ایزوگام نصب شده توسط شرکت ایران ایزوگام کیفیت مناسب و کارایی عالی خواهد داشت. این شرکت با تخصص فراوان در نصب ایزوگام و عایقهای رطوبتی اقدام به ترمیم و تعمیر ایزوگام کهنه و آسیب دیده می کند. عایق های نصب شده توسط شرکت ایران ایزوگام از مواد اولیه با کیفیت بوده و به بهترین شکل اجرا شده است. اگر می خواهید ساختمان خود را را عایق کاری کنید و یا قصد نصب یا ترمیم ایزوگام دارید با شرکت ایران ایزوگام تماس بگیرید. ما آماده همکاری با شما هستیم.